airine1

Liepos 27-28 dienomis Lietuvos pajūryje, Palangoje vyko kasmetinis Lietuvos lengvosios atletikos čmpionatas, sukvietęs tiek studentus, tiek garsiausius šalies lengvaatlečius.

Džiugu, jog Vilniaus universiteto studentai pelnė ne tik prizines vietas, bet iškovotas ir kelialapis dalyvauti Europos lengvosios atletikos čempionate, vyksiančiame Berlyne rugpjūčio mėnesį.

domantas

Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto (EVAF) magistrantė, šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė po pertraukos grįžo į Palangos stadioną, be didesnės konkurencijos iškovojo aukso medalį, peršokusi 1,91 m aukščio kartelę, ir rugpjūtį atstovaus Lietuvai Berlyne.

Trišuolininkė, Filosofijos f. studentė Diana Zagainova pelnė sidabro medalį, nušokusi 12,91 m.

Disko metikas, EVAF studentas Domantas Poška, nusileidęs Europos čempionui Andriui Gudžiui, iškovojo II-ąją vietą, diską numetęs 59,67 m.diana

VU bėgikai taipogi šauniai pasirodė čempionate. Filologijos f. studentė Kotryna Tonkovičiūtė 200 m distancijoje užėmė II-ąją vietą (24,78 s), o 100 m rungtyje per plauką liko be medalio 4-oje pozicijoje (12,10 s).

Teisės fakulteto magistrantas Mindaugas Striokas pelnė net du sidabro medalius: 800 m rungtyje (1:50,96 ir tik 0,5 sekundės atsilikęs nuo čempiono) ir 1500 m distancijoje (3:58,22).

Ilgiausioje, 10 000 m čempionato distancijoje ištverme pasižymintis Filosofijos f. studentas, triatlonininkas Jaunius Strazdas iškovojo bronzos medalį, finišavęs per 33:06,68.

Džiaugiamės ir Medicinos f. studentės Kornelijos Okunevič pasiekimais: 4-oji vieta 100 m bėgime (12,10 s) bei 5-oji vieta 200 m distancijoje (25,51 s).

Verslo mokyklos studentas Evaldas Luneckas (800 m distancija) bei Filosofijos f. magistrantas Gediminas Janušis (1500 m distancija) pasiekė asmeninius rekordus.

mindaugaskotryna

Sveikiname visus lengvaatlečius, dalyvavusius vienuose pagrindinių Lietuvos čempionatų, bei jų trenerę doc. Jūratę Armonienę.