36433977 1974700759247580 6142361733647302656 o

Penktadienį, birželio 29 d. sostinės „Vingio“ stadione vyko atviros sporto klubo „Cosma“ taurės lengvosios atletikos varžybos, kuriose startavo Universiteto lengvaatlečiai.

Lietuvos sezono rezultatą pasiekė nuo praėjusių metų rugpjūčio mėnesio pirmą kartą varžybose dalyvavusi šuolininkė į aukštį, Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto magistrantė Airinė Palšytė. Geriausia praėjusių metų šalies sportininkė peršoko 185 cm bei iškovojo I-ąją vietą.

„Jausmas po varžybų toks lyg padarius treniruotę. Su trenere sakėme, kad šiandien ateiname daryti tarsi tam tikrų treniruotės elementų. Dirbu labai sunkiomis treniruočių sąlygomis, su dideliais krūviais ir dar labai sunku pasakyti, kaip reaguos kūnas. Šiandien įvyko eksperimentas, kuris ne visai pasiteisino, bet nuo kažko reikia pradėti“, – sakė A.Palšytė.

Lengvaatletė teigė, kad praėjusią savaitę treniruotės metu jai pakluso kur kas aukštesnis rezultatas, todėl startuodama „Cosma“ taurės varžybose tikėjosi kiek kitokių skaičių. „Praėjusį penktadienį treniruotėje šokau 193 cm, matyt sunkesnės pirmadienio ir trečiadienio treniruotės padarė savo ir vienos laisvos dienos atsistatyti neužteko“, – paaiškino A.Palšytė.

Prizines vietas užėmė ir kiti VU lengvaatlečiai. Teisės fakulteto magistrantas Mindaugas Striokas 1500 m distancijoje iškovojo sidabro medalį (3:59,00).

200 m moterų bėgime Filologijos fakulteto studentė Kotryna Tonkovičiūtė distanciją įveikė per 24,87 s ir užėmė II-ąją vietą. Medicinos fakulteto studentė Kornelija Okunevič finišavo 6-oje pozicijoje (25,51 s).

Trišuolio rungtyje EVAF studentė Sandra Alejūnaitė užėmė 4-ąją vietą, nušokusi 11,88 m.