Birželio 2-3 dienomis Utenoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos bei Lietuvos universitetų studentų lengvosios atletikos čempionatas.

VU rinktinė komandinėje įskaitoje iškovojo II-ąją vietą, į priekį praleidusi tik Lietuvos Sporto universiteto lengvaatlečius.

Asmeninėje ir Lietuvos universitetų įskaitoje čempionu tapo Teisės fakulteto studentas Mindaugas Striokas, 800 m bėgimo distanciją įveikęs per 1.52,05. Verslo mokyklos pirmakursis Evaldas Luneckas liko penktoje pozicijoje (1.59,48).

Sidabro medalį 3000 m bėgime ir asmeninį rekordą pasiekė Filosofijos f. trečiakursis Jaunius Strazdas, įveikęs distanciją per 8.53,87. 1500 m bėgime Jaunius laimėjo bronzą su rezultatu 4:05,28.

Disko metime Ekonomikos ir verslo administravimo f. studentas Domantas Poška laimėjo II-ąją vietą, diską nuskraidinęs 60 m 94 cm ir nusileidęs tik Lietuvos čempionui Andriui Gudžiui.

34340326 1936893393028317 3567856197807636480 o20180603 173754

Trišuolio rungtyje Filosofijos f. studentė Diana Zagainova iškovojo sidabro medalį, nušokusi 13 m 19 cm.

Estafetiniame bėgime 4x100 m VU merginų komanda finišavo antra, rezultatu 50,70 s.Komandoje startavo Medicinos fakulteto studentės Kornelija Okunevič, Kotryna Kairytė ir Ieva Janiškevičiūtė bei Matematikos ir informatikos f. studentė Emilija Rudytė.

20180602 200619 copy34146417 1936895033028153 5145448684070109184 o

Lietuvos universitetų studentų lengvosios atletikos čempionate dalyvavusių universitetų išsidėstymas pagal taškus: