2018 06 08 LT sunkiosios atletikos cempionatas

Birželio 7-8 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos suaugusiųjų sunkiosios atletikos, Grand Prix Klaipėda 2018 ir Lietuvos universitetų studentų sunkiosios atletikos čempionatai.

Kaip niekada šios varžybos buvo sėkmingos VU sunkiaatlečiams tiek Lietuvos suaugusiųjų, tiek Lietuvos universitetų studentų čempionatuose.

Prieš tris savaites Marijampolėje vykusiose varžybose pasiekti rezultatai leido trims Universiteto studentams - Ekonomikos ir verslo administravimo f. antrakursiui Antanui Baidai, Chemijos ir geomokslų f. pirmakursiui Ryčiui Veverskiui, Matematikos ir informatikos f. trečiakursiui Albert Ginevič ir Universiteto alumnui Lukui Šverčiauskui - dalyvauti šame finaliniame varžybų etape.

Svorio kategorijoje iki 62 kg Antanas Baida parodė puikius rezultatus, kurie užtikrino auksą studentų ir bronzą suagusiųjų čempinatuose. Albert Ginevič taip pat puikiai kilnojo sunkius svorius: jis svorio kategorijoje iki 85 kg Lietuvos studentų tarpe tapo čempionu, o suaugusiųjų čempionate pasipuošė sidabriniu medaliu.

Rytis Veverskis studentų varžybose svorio kategorijoje iki 105 kg tapo čempionu, o suaugusiųjų čempionate jam atiteko 5-oji vieta.

Lukui Šverčiauskui Lietuvos suaugusiųjų čempionate, svorio kategorijoje iki 77 kg pavyko iškovoti garbingą 4-ąją vietą.

Prie VU komandinės pergalės daug prisidėjo ir kiti rinktinės studentai: svorio kat. iki 85 kg Erikas Dovydėnas (ChGF) ir Mindaugas Ranauskas (MIF) iškovojo sidabro medalius, svorio kat. iki 69 kg bronziniais tapo Medicinos f. antrakursis Kęstutis Meščeriakovas ir Delanas Palinauskas (ChGF), o svorio kat. iki 77 kg Ernest Ašenberg (MF) irgi iškovojo III-ąją vietą.

Pagyrimo verti ir Eimantas Semėnas (EVAF) bei Ruslanas Sindikevičius (ChGF) - nors studentai liko ir be apdovanojimų, jų pastangos smarkiai prisidėjo prie komandinės pergalės prieš Klaipėdos universiteto sunkiaatlečius.

Treti komandinėje įskaitoje liko Lietuvos edukologijos universiteto studentai.

Be sveikinimų studentams, išskiriame komandos trenerį Rimantą Cijūnėlį, subūrus, parengus ir visada palaikius VU sunkiaatlečius!

Šiais mokslo metais VU sunkiaatlečiai pabaigė visas pagrindines varžybas, iškovodami nemažai pergalių - lieka sėkmingai užbaigti egzaminų sesiją, tad didelio pasisekimo ir ant šios pakylos!