Birželio 2-3 dienomis Vilniaus universiteto sportininkai dalyvavo net trijuose čempionatuose ir iš kiekvieno parsivežė medalių bei pasiektų asmeninių rekordų.

Paplūdimio tinklininkai apgynė čempionų vardą

34509860 1708270702545548 7629705953314603008 o

Savaitgalį sostinę bei smėlio aikšteles šalia Baltojo tilto užvaldė studentai, kovodami Lietuvos Universitetų studentų paplūdimio tinklinio čempionate. Ypatingai džiugu, jog tiek merginų, tiek vaikinų tarpe stipriausi buvo Vilniaus universiteto studentai: aukso medalius pelnė merginų duetas, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto studentė Urtė Andriukaitytė bei Komunikacijos f. studentė Miglė Mazurkevičiūtė; vaikinų duetas, Ekonomikos ir verslo administravimo f. studentas Lukas Každailis bei Medicinos f. antrakursis Matas Navickas.

Bronzos medalius pelnė dar vienas merginų duetas - Gyvybės mokslų centro studentė Indrė Pretkelytė ir Medicinos f. studentė Aistė Paškevičiūtė.

Geriausiais žaidėjais išrinkti Urtė Andriukaitytė ir Lukas Každailis!

Iškovota sidabrinė taurė Lietuvos Universitetų lengvosios atletikos čempionate

Birželio 2-3 dienomis Utenoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos bei Lietuvos universitetų studentų lengvosios atletikos čempionatas.

Plačiau apie varžybas

Orientavimosi sportas nuo pat ryto

34268483 826318874235848 2344399025119166464 o

Sekmadienį Vilniaus rajone esančiame Bukiškio miške vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas vidutinėje distancijoje.

Tarp to paties amžiaus merginų (M20 grupėje) sidabro medalį iškovojo Matematikos ir informatikos f. antrakursė Kastė Rutkauskaitė (47:41 min.). Elito grupėje startavusi daugkartinė prizininkė, Medicinos f. studentė Vesta Ambrazaitė šįkart liko 4-oje vietoje (43:05 min.).

Sveikiname visus VU sportininkus bei jų trenerius su puikia vasaros pradžia!