IMGP1711

Kaip niekad karštą paskutinį gegužės mėnesio savaitgalį (26-27 d.) Gineitiškėse “Teniso erdvė” sporto komplekse vyko vienas paskutiniųjų Lietuvos universitetų studentų čempionatų - šįkart studentai į rankas ėmė teniso raketes.

Į važybas atvyko merginos ir vaikinai iš LSU, VGTU, LSMU, VDU, ir VU universitetų. Kovos vyko atkaliai ir permainingai.

Čempionatas Vilniaus universitetui praėjo itin sėkmingai, studentams į Vilnių grįžus net su septyniais įvairios prabos medaliais. Chemijos ir geomokslų fakulteto pirmakursis Simonas Norvaišis po įtemptos kovos nugalėjo Lietuvos sporto universiteto atstovą, buvusį čempioną L. Adomavičių (6/4 4/6 10/8) ir laimėjo I-ąją vietą vyrų vieneto varžybose. VU absolventas Paulius Valatka užėmė 8-ąją vietą, o Medicinos fakulteto studentas Jokūbas Stanaitis - 10-ąją poziciją.

IMGP1623IMGP1651

Merginų tarpe prizininkių pakyla priklausė Vilniaus universitetui. Aukso medalį pelnė Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto antrakursė Gabija Drūteikaitė, laimėjusi kovą prieš dvejeto porininkę, Medicinos fakulteto antrakursę Emiliją Kravtaitę (6/3 1/6 10/8), kuriai atiteko sidabro medalis. Bronza pasipuošė absolventė Violeta Kirilovaitė, be didesnio pasipriešinimo nugalėjusi Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentę A. Verseckaitę (6/2 6/0).

Dvejetų rungtyje VU studentės Gabija Drūteikaitė bei Emilija Kravtaitė ir vėl džiugino, rezultatu 6/1 6/4, laimėjusios aukso medalius. Sidabras atiteko V. Kirilovaitei bei jos porininkei iš LSU.

IMGP1655IMGP16645

Vyrų dvejetų kovose S. Norvaišis ir J. Stanaitis liko 5-oje pozicijoje. Visus prizininkus Lietuvos studentų sporto asociacija apdovanojo medaliais ir diplomais bei dovanų kuponais, o komandą laimėtoją ir komandą kuravusį bei treniravusį Vigandą Telksnį pereinamąja taure ir diplomu.