Birželio 1 d. - rugpjūčio 31 d.Vilniaus Universiteto Sveikatos ir sporto centras kviečia pasaulio akademinę bendruomenę –  studentus, mokslininkus, dėstytojus, administraciją bei kitus darbuotojus – išmėginti save tarptautiniame tarpuniversitetiniame žaidime „Universitetų vasaros iššūkis 2018“.

UVI baneris su tekstu

2016 metais startavęs projektas „VU Vasaros iššūkis“, nominuotas tarp trijų geriausių akademinio sporto iniciatyvų Europoje, praėjusiais metais išaugo į tarptautinį projektą.

O šiais metais Vilniaus universiteto kvietimą varžytis sveikatingumo trasoje priėmė jau 17 aukštųjų mokyklų:

Kauno technologijos universitetas
Klaipėdos universitetas
Lietuvos sporto universitetas
Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
Mykolo Romerio universitetas
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Vytauto Didžiojo universitetas
Šiaulių universitetas
Vilniaus kolegija
Kauno kolegija
Midlsekso universitetas (Jungtinė karalystė)
Lisabonos universitetas (Portugalija)
Kylio universitetas (Vokietija)
Wingate koledžas (Izraelis)
Kilio universitetas (Jungtinė karalystė)
Berlyno laisvasis universitetas (Vokietija).

Daugiau apie projektą: http://www.aktyvi-vasara.vu.lt/universitetai/vilniaus-universitetas/item/151-dalyvauk-universitetu-vasaros-issukyje2018