Ukrainoje Lietuvos studentų rinktinė užėmė II-ąją vietą

GOPR0067

Po 35-erių metų pertraukos sudaryta Lietuvos studentų futbolo rinktinė grįžo iš turnyro Ukrainoje, kuriame užėmė II-ąją vietą.

Pusfinalyje VU futbolo trenerio Rimanto Turskio auklėtiniai 2:0 įveikė Rumuniją, tačiau finalinėse rungtynėse 0:4 pralaimėjo turnyro šeimininkei Ukrainai.

„Ši Ukrainos komanda mūsų šalyje taptų A lygos čempionais. Dar reikia įvertinti, kad 5 pagrindinius žaidėjus po pusfinalio iškvietė klubai. Net ir be jų, jie su mumis darė, ką norėjo. Bet kuriuo atveju, labai džiaugiuosi šia išvyka. Ukrainos futbolo federacija labai daug dėmesio skiria studentams, kad jie taptų tarpine grandimi tarp vaikų ir profesionalų. Norėdami tobulėti, mes privalome žaisti su tokio lygio varžovais ir tik tada galėsime kilti patys. Smagu, kad nugalėjome Rumuniją ir taip grįžtame su pozityvu“,- pasakojo rinktinės vyr. treneris R.Turskis.

Dar daugiau pozityvo Lietuvos studentams suteikė ir turnyro organizatoriai – R.Turskis buvo pripažintas geriausiu turnyro treneriu, o vienas Lietuvos rinktinės narių Ronaldas Grižas – geriausiu vartininku.

GOPR0031G0020011

Šaltinis: www.lsfl.lt

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos