mvp Ieva

Balandžio 30 dienai priklauso istorinė pergalė - Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų čempionėmis tapo šį sezoną nė karto nesuklupusios Vilniaus universiteto krepšininkės! Jos Kauno sporto halėje vykusiame finale, rezultatu 91:69 (22:25, 17:16, 25:14, 27:14) įveikė praėjusio sezono čempiones Lietuvos sporto universiteto merginas.

Pirmus du kėlinius vyko apylygė kova, tačiau trečiajame kėlinyje VU merginos, į priekį vedamos Gyvybės mokslų centro trečiakursės Ievos Savickaitės ir Komunikacijos fakulteto antrakursės Lauros Juškaitės, pademonstravo charakterį – persvėrė rezultatą – 57:48 ir jau kontroliavo situaciją.

VU ekipa atsirevanšavo LSU krepšininkėms už praėjusių metų finalą, kai 2017 metų pavasarį Kaune buvo nusileista rezultatu 75:88.

“Saldi pergalė. Jaučiamės puikiai. Mūsų pergalę lėmė gera gynyba ir susikaupimas. Apsigynėme nuo varžovių tritaškių. Tai istorinis, jau dvidešimtasis, LSKL čempionatas ir iškovoti aukso medaliai. Išties malonu. Aš VU universitete trenere dirbu 15 metų ir niekada neteko stovėti ant pirmojo prizininkų pakylos laiptelio. Pagaliau tai pavyko. Tai įsimintina diena”, – iškart po finalo varžybų gerų emocijų neslėpė VU merginų krepšinio komandos trenerė Loreta Berūkštienė.

Naudingiausia finalo rungtynių žaidėja pripažinta VU krepšininkė Ieva Savickaitė. Ji į LSU ekipos krepšį įmetė 27 taškus (10/18 dvit., 7/10 baudos, 19 atk. kam., 31 naud. balas). Įspūdingai rungtyniavo ir Laura Jušakitė, prie pergalės pridėjusi 25 taškus (4/8 dvit., 4/10 trit., 5/6 baudos metimai, 10 atk. kam., 5 rez. perd., 27 naud. balai), Agnė Bobinaitė surinko 17 taškų, Aurelija Putramentaitė (GMC) – 10 (9 atk. kam.), Urtė Slavickaitė (EVAF) – 7, Ieva Marija Černiauskaitė (TSPMI) – 5 tšk.

Džiaugiamės merginų ir jų trenerės Loretos Berūkštienės pergale! Šie metai VU krepšininkams Lietuvos studentų krepšinio lygoje - išskirtinai džiugūs ir pergalingi: I-osios vietos merginų grupėje bei vaikinų II grupėje. Linkime pergalių ir ateityje!

Šaltinis ir foto: www.lskl.lt