2018 04 21 LT studentu plaukimo cempionatas

Balandžio 21 d., šeštadienį, kartu su keliomis kitomis Vilniaus universitetui svarbiomis varžybomis, "Vilijos“ baseine įvyko ir Lietuvos universitetų studentų plaukimo varžybos. Čempionate dalyvavo penkios Lietuvos universitetų komandos: LSU, VU, LSMU, VGTU, VDA.

Lietuvos aukštųjų mokyklų plaukimo čempionate VU šiais metais užėmė garbingą II-ąją vietą, surinkusi 295 taškus ir nusileidusi tik 2018-ųjų m. čempionams - Lietuvos sporto universiteto komandai (378 taškai). III vieta atiteko Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto komandai.

Mūsų universiteto plaukikai užėmė prizines vietas ir individualiuose startuose.

img 9605 6130img 9609 6133

Vyrų 50 m plaukime peteliške čempionu tapo Teisės fakulteto studentas Povilas Strazdas (24.91 s). Moterų gr. III-ąją  vietą iškovojo Medicinos f. ketvirtakursė Greta Segenytė (39.04 s).

50 m plaukimo laisvuoju stiliumi moterų grupės čempione tapo MF antrakursė Justina Dilkaitė (28.89 s), sidabras atiteko Filosofijos f. absolventei Robertai Jasikonytei (31.26 s).

Justina Dilkaitė tapo ir 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi čempione (1:01.00 s), o Roberta Jasikonytė šiame plaukime pelnė bronzos medalį (1:08.03 s).

100 m kompleksinio plaukimo vyrų gr. čempionu tapo Povilas Strazdas - (1:02.43 s).

50 m plaukime nugara abiejose grupėse Matematikos ir informatikos f. pirmakursė Kotryna Jonelytė pelnė sidabro (37.04 3s), o to paties fakulteto ketvirtakursis Tautvydas Zikas bronzos (34.04 s) medalius.

img 9596img 9607

100 m plaukime nugara abiejose grupėse buvo iškovoti bronzos medaliai, o tai pavyko padaryti Kotrynai Jonelytei (1:21.33 s) ir Ekonomikos ir verslo administravimo f. studentui Dominykui Lušiui (1:09.32 s).

50 IR 100 m krūtine sidabro laimėtojas - EVAF antrakursis Rokas Mockevičius, bronzą abiejose rungtyse pelnė MF antrakursė Dovilė Urbonaitė.

Galiausiai, mūsų rinktinė tapo čempionė 4x50 m plaukimo laisvuoju stiliumi mišrioje estafetėje (1:47.43 s); prie pergalės prisidėjo Roberta Jasikonytė, Justina Dilkaitė, Rokas Mockevičius ir Povilas Strazdas.