Išsimiegojęs šetadienio rytą užsimanei su draugais pamėtyti kamuolį į krepšį?

Niekad rankose nelaikei teniso raketės ir svajones apie pataikytą kamuoliuką nusprendei pagaliau realizuoti?

O gal pamačius Ronaldo įvartį televizoriaus ekrane, kojos pačios neša į lauką paspardyti kamuolio?

Bet kuriuo atveju, VU Sveikatos ir sporto centro erdvės - kaip tik Tau ir tavo norams. Tiek lauko, tiek vidaus sporto bazių užimtumo tvarkaraštis vis atnaujinamas ir randamas ČIA

Įpusėjus pavasariui bei orų prognozėms žadant vis daugiau saulės ir šilumos, savo vartus atveria lauko teniso aikštelė.

sauletekio 26 teniso aikste

VU dirbtinės dangos futbolo aikštelė pušų apsuptyje visų norinčiųjų paspardyti kamuolį ypatingai laukia savaitgaliais.

DSC 0048

Norintiems sekmadienio popietę aktyviai praleisti su šeima ar draugais, Mėlynoji salė tiks tiek tinklinio, tiek futbolo, tiek kitiems judriesiems komandiniams žaidimams.

sauletekio 26 pagrindine sale

O kai norisi įrodyti jau pelnytą krepšinio šalies vardą, krepšinio aikštelė bei kamuoliai kviečia aktyviai praleisti pietų pertrauką ar žvaliai pradėti darbo dieną.

sauletekio 2 pagrindine sale

Galimybės yra, belieka rasti laiko ir noro!
Salių ir aikščių užimtumas bei rezervacija - 852 19 3015 arba .

Lauksime!