30261086 1034671976684361 7066009749325611008 n

Šį šeštadienį, balandžio 7 d. Paįstryje susirinko stipriausi Lietuvos svarsčių kilnotojai į XX-ąjį Lietuvos suaugusiųjų čempionatą, kuriame kartu buvo vykdomos ir kitų amžiaus grupių varžybos.

Į šias varžybas nuvyko ir geriausi Vilniaus universiteto sunkiaatlečiai. Džiugu, jog Universiteto studentai namo grįžo su svariais apdovanojimais!

30264751 1034671940017698 7909319018752770048 n

Pirmą kartą suaugusiųjų grupėje Lietuvos čempione tapo Chemijos ir geomokslų fakulteto ketvirtakursė Rūta Šalkauskaitė - tai aukščiausias pasiekimas jos sportinėje karjeroje!

Puikiai sekėsi ir Gyvybės mokslų centro ketvirtakursei Austėjai Kilikevičiūtei, kuri pasipuošė dviem sidabriniais apdovanojimais (tiek suaugusiųjų, tiek jaunimo kategorijose). Rezultatas - Austėja tapo dukart Lietuvos vicečempione!

Jaunimo grupėje lygių sau neturėjo Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto antrakursis Eimantas Semėnas. Jis apdovanotas aukso medaliu.

Svariais rezultatais džiugino ir VU komandos vyrai "veteranai“. Neužmirštamos šios varžybos buvo buvusio Gamtos mokslų fakulteto alumnui Dangirui Lukošiui, kuris pasiekdamas gana aukšto lygio rezultatą, sunkiausių vyrų grupėje iškovojo sidabro medalį, o estafetėje tapo Lietuvos čempionu ir tuo pačiu - šios sporto šakos meistru! Reikia paminėti, jog prieš du metus baigęs GMF magistro studijas, Dangiras ir toliau aktyviai treniravosi. Jis trečiasis svarstininkas, sporto kelią pradėjęs VU SSC Čiurlionio sporto salėje, kuris gaus garbingą sporto meistro vardą.PDFtoJPG.me 1

Medicinos fakulteto rezidentas Giedrius Vaitukaitis šį kartą džiaugėsi bronzos apdovanojimu.

Tuo pačiu Simno miestelyje vyko Lietuvos suaugusiųjų jėgos trikovės čempionatas. Po atkaklios sportinės kovos pirmą kartą Lietuvos čempionu tapo EVAF antrakursis Antanas Baida!

Intensyviai šioms varžyboms ruošėsi ir ChGF magistro studentas Erikas Dovidėnas, kuris pasiekė auštus asmeninius rezultatus ir tai jam užtikrino 5-ąją vietą. Asmeniniais pasiekimais džiugino ir MF alumnas Lukas Šverčiauskas bei Fizikos fakulteto magistrantas Gediminas Chaževskis.

Džiaugiamės sunkiaatlečių bei jų trenerio Rimanto Cijūnėlio pasiekimais!