Sidebar

29352441 10212179494582919 847640897023352489 o

Šeštadienį, kovo 24 d. į Čiurlionio g.esančią VU Sveikatos ir sporto centro salę rinkosi stipriausi Lietuvos universitetų svarsčių kilnotojai išsiaiškinti, kas stipriausi šioje sporto šakoje tiek komandinėje, tiek individualioje įskaitose.

Komandinėje įskaitoje vienuoliktą kartą iš eilės nepralenkiama buvo Vilniaus universiteto komanda! II-ąją vietą iškovojo Aleksandro Stulginskio universitetas, III-ąją užėmė Kauno technologijos universitetas.

28828324 1026619814156244 3857091214962706326 o

Šiose varžybose dalyvavo ir merginos, kurios kilnojo 16 kg svarstį. Sidabro medalį po atkaklios kovos iškovojo Chemijos ir geomokslų fakulteto studentė Rūta Šalkauskaitė, o bronzą - Gyvybės mokslų centro studentė Austėja Kilikevičiūtė.

Vaikinų tarpe išsiskyrė Vilniaus universiteto sportininkai. Čempionų vardus iškovojo: Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentai Antanas Baida ir Dovydas Rokas, Matematikos ir informatikos fakulteto studentai Mindaugas Ranauskas ir Mindaugas Jaras, Filologijos fakulteto studentas Modestas Talačka.

Sidabrinius apdovanojimus pelnė Medicinos fakulteto studentas Andrius Bartkevičius ir rezistentas Giedrius Vaitukaitis bei MIF ketvirtakursis Justinas Minkevičius.29511379 10212179603465641 8730256294130907828 n

EVAF antrakursis Eimantas Semėnas ir Fizikos fakulteto studentas Danas Buožius iškovojo 4-ąsias vietas.

Šias varžybas jau daugelį metų organizuoja VU Sveikatos ir sporto centras, kartu su Lietuvos studentų sporto asociacija bei Lietuvos svarsčių kilnojimo federacija.