Kovo 2-4 dienomis Vilniuje, Tauro sporto mokyklos salėje vyko 88-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas. Jame dalyvavo ir trys VU studentai.

Malonią staigmeną pateikė VU Filosofijos fakulteto 4 kurso studentė Ingrida Preidžiūtė. Ji pirmą kartą tapo Lietuvos stalo teniso suaugusiųjų moterų čempione ir pasipuošė aukso medaliu!

IMG 20180304 190354 561

I. Preidžiūtė, pusfinalyje užtikrintai įveikusi kaunietę Ugnę Baskutytę, finale susitiko su 15-mete Kornelija Riliškyte ir nugalėjo ją po atkaklios kovos, rezultatu 4:3 (11:9, 12:10, 5:11, 8:11, 11:13, 11:6, 11:9).

Puikiai Ingridai sekėsi ir dvejetų varžybose. Kartu su buvusia komandos drauge, Teisės fakulteto absolvente Aukse Gecevičiūte (Rasimavičiene) iškovojo II-ąją vietą ir sidabro medalius, 1:3 nusileidusios moterų dvejetų nugalėtojoms V. Venckutei ir U. Baskutytei.

received 10211663320126325

Gerai šiame čempionate sekėsi dar vienam mūsų studentui Teisės fakulteto ketvirto kurso studentui Pauliui Gūrai. Jis iškovojo aukštą 5-ąją vietą Lietuvos stalo teniso suaugusiųjų vyrų čempionate.

Lietuvos čempionato nugalėtojai automatiškai iškovoja kelialapį į planetos pirmenybes balandžio mėnesį Švedijoje. Rinktinės atstovausiančios Lietuvos vardui svarbiausiose metų varžybose paaiškės šią savaitę, kai Lietuvos stalo teniso asociacijos Vykdomasis komitetas kartu su Lietuvos rinktinės treneriais sudarys ir patvirtins rinktinių sąrašus.

Sveikiname VU studentus su pergalėmis ir puikiais rezultatais!