27503756 1801119606605697 7794401504379847535 o

Vasario 22 d. vyko tradicinės sporto klubo COSMA taurės varžybos, kuriose VU lengvaatlečiai gerino savo asmeninius rekordus bei užėmė prizines vietas.

60 m bėgimo distancijoje Filologijos f. antrakursė Kotryna Tonkovičiūtė pagerino savo asmeninį rekordą ir distanciją įveikė per 7,61 s, o tai lengvaatletei garantavo II-ąją vietą.

Toje pačioje rungtyje 5-ąja vietą užėmė Medicinos f. antrakursė Ieva Janiškevičiūtė (8,18 s).

Šuolio į tolį rungtyje vyrų grupėje Ekonomikos ir verslo administravimo f. antrakursis Dovydas Maciukevičius pelnė sidabro medalį, nušokęs 6,63 m

60 m bėgimo distancijoje vyrų grupėje sėkmingai pasirodė ir VU alumnas Giedrius Rupeika, finišavęs 5-oje pozicijoje (7,05 s).

Plojame mūsų atletams, dėkojame VU lengvosios atletikos rinktinės trenerei doc. Jūratei Armonienei ir linkime ištvermės pavasario varžybose!