27982598 1822896717761319 8615236045052913921 o

Vasario 16-17 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame teisę startuoti iškovojo šešiolika Universiteto lengvaatlečių.

Varžybose dalyvavo Lietuvos miestų rinktinės, sporto klubų bei aukštųjų mokyklų studentai. Iš viso Lietuvos čempionate buvo pasiekta 11 geriausių sezono rezultatų (dar trys pakartoti).

Prisimenant VU studentų startus bei jų pergales, ypatingai džiaugiamės čempionato prizininkėmis. Trišuolio rungtyje (moterų gr.) Filosofijos f. studentė Diana Zagainova užėmė 2-ąją vietą, nušokusi 13,04 m, o Ekonomikos ir verslo administravimo f. pirmakursė Sandra Alejūnaitė iškovojo sidabro medalį jaunimo grupėje. Bronzos medalis atiteko 60 m bėgime puikiai pasirodžiusiai Filologijos f. studentei Kotrynai Tonkovičiūtei, įveikusiai distanciją per 7,66 s.

3000 m bėgime Filosofijos f. studentas Jaunius Strazdas liko už prizininkų pakylos ir, daugiau kaip 10 sekundžių pagerinęs savo asmeninį rekordą, užėmė 4-ąją vietą (9:03,00).

1500m bėgime VU alumnas Gediminas Janušis pasiekė asmeninį rekordą ir finišavo 6-oje vietoje (4:14,35). 3000 m bėgime G. Janušis užėmė 9-ąją vietą (9:18,49).

27983210 1822220741162250 1440786283411203837 o28235387 1822896094428048 2253684546215443488 o

Ekonomikos ir verslo administravimo f. studentas Dovydas Maciukevičius šokinėjo trišuolio ir šuolio į tolį rungtyse bei abiejose liko 7-oje pozicijoje (13,84 m ir 6,80 m).

Verslo mokyklos pirmakursis Evaldas Luneckas 800 m bėgime liko 9-oje vietoje (2:01,24), o 1500 m bėgime - 12-oje pozicijoje (4:20,00).

60 m bėgimo rungtyje taip pat dalyvavo Medicinos f. pirmakursė Kornelija Okunevič (jaunimo grupėje užėmė 6-ąją vietą), MF antrakursė Ieva Janiškevičiūtė bei Matematikos ir informatikos f. trečiakursė Emilja Rudytė.

Šuolio į tolį rungtyje startavo Komunikacijos f. studentė Neringa Gedaminskaitė bei VU alumnė Sofija Korf, tačiau sportininkės peržengė visus šuolius ir į finalą nepateko.

60 m barjeriniame bėgime MF pirmakursė Kotryna Kairytė užėmė 10-ąją vietą.

Dėkojame VU lengvaatlečiams bei jų treneriams!