vaikinai estafete

Praėjusį šeštadienį, vasario 3 dieną Kaune, Alekso Stanislovaičio lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos universitetų žiemos lengvosios atletikos čempionatas, kuriame startavo 12 aukštųjų mokyklų komandų.

Komandinėje įskaitoje Vilniaus universiteto rinktinė iškovojo II-ąją vietą, surinkusi 15282 taškus! Pirmoji vieta atiteko Lietuvos sporto universitetui (16914 tšk.), trečioji - Kauno technologijos universiteto komandai (14329 tšk.).

Džiugu, jog asmeninėje įskaitoje tarp VU sportininkų iškovota daug medalių.

jauniusevaldas bega

Didžiausiu meistriškumu pasižymėjo Filologijos fakulteto studentė Kotryna Tonkovičiūtė, iškovojusi 2 sidabro medalius 60 m (pasiektas asmeninis rekordas - 7.64 s) ir 200 m (25.38 s) bėgimo distancijose.

Lietuvos studentų čempione šuolio į aukštį rungtyje tapo Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentė Sandra Alejūnaitė, peršokusi 1 m 65 cm.

1500 m bėgimo distancijoje nugalėjo Filosofijos fakulteto trečiakursis Jaunius Strazdas, įveikęs nuotolį per 4:15,6.

Estafetiniame bėgime 4x200 m Vilniaus Universiteto merginos tapo čempionėmis: prie pergalės prisidėjo Emilija Rudytė (Matematikos ir informatikos f.), Kornelija Okunevič (Medicinos f.), Kotryna Kairytė (MF) ir Sandra Alejūnaitė (EVAF).

merginos estafeteestafete

800 m bėgime vaikinų grupėje Verslo mokyklos pirmakursis Evaldas Luneckas užėmė 3-ąją vietą ir po nepilnos valandos poilsio iškovojo antrąjį bronos medalį 1500 m bėgimo distancijoje!

3000 m bėgimo distancijoje Jaunius Strazdas finišavo trečias, rezultatu 9:25.31.

Trišuolio rungtyje merginų grupėje Sandra Alejūnaitė užėmė 3-ąją vietą, nušokusi 11 m 93 cm.

Šuolio į tolį rungtyje vaikinų grupėje Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentas Dovydas Maciukevičius iškovojo bronzos medalį, nušokęs 6 m 82 cm.

evaldas jauniusevaldas

4x200 m estafetėje VU vaikinų komanda užėmė 3-ąją vietą ir bronza pasidabino Evaldas Luneckas (VM), Artūras Muliarovas (Medicinos f.), Ernestas Šostakas (Matematikos ir informatikos f.) bei Dovydas Maciukevičius (EVAF).

Aukštus reultatus 60 m bėgime demonstravo Medicinos f. studentė Kornelija Okunevič, kuri bėgo finale ir iškovojo 6-ąją vietą.

Sveikiname universiteto lengvaatlečius bei jų trenerę doc. Jūratę Armonienę su puikiais rezultatais ir linkime Lietuvos valstybės šimtmetį pažymėti puikiais startais vasario 16 dieną vyksiančiame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate Klaipėdoje!