2018 01 09 Vilniausm taure

Sausio 9 d. Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko Vilniaus miesto sporto centro taurės varžybos, kur susirinko lengvaatlečiai iš Vilniaus rajono, Kauno, Švenčionių ir kitų Lietuvos miestų, išbandyti jėgas, dalyvaujant bėgimo bei šuolių rungtyse.

60 m rungtyje čempione tapo Filologijos f. antrakursė Kotryna Tonkovičiūtė, nubėgusi distanciją per 7,71 s.

Vaikinų rungtyje 3-ioje pozicijoje finišavo alumnas Giedrius Rupeika, o 4-ąją vietą bei asmeninį rekordą pasiekė trenerės doc J. Armonienės sprinteris, Matematikos ir informatikos f. studentas Šarūnas Totoraitis, įveikęs distanciją per 7,12 s.

Iš viso 60 m rungtyje dalyvavo 34 sportininkai.

1000 m bėgime puikiai startavo Verslo mokyklos pirmakursis Evaldas Luneckas, distanciją įveikęs per 2.38,80 ir pasiekęs asmeninį rekordą bei įvykdęs l-ąją kvalifikacinę kategoriją.

Sveikiname bėgikus bei jų trenerę doc. Jūratę Armonienę su aukštais rezultatais bei asmeniių rekordų gausa! Linkime sėkmes Vilniaus miesto čempionate sausio 17-18 dienomis.