2017 12 26 Big Z sunkiaatleciai

Vilniaus universiteto jėgos sporto atstovai 2017-uosius metus palydėjo su griausmu. Dar prieš prasidedant žiemos šventėms, gruodžio 23 d. VU sunkumų kilnojimo rinktinės nariai sportinius metus uždarė varžydamiesi stipriausiu pasaulio žmogumi tituluojamo Žydrūno Savicko vardo klasikinės jėgos trikovės varžybose Molėtuose.

Vilniaus universitetui varžybose atstovavo 4 sportininkai: Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto antrakursis Antanas Baida, Chemijos ir geomokslų fakulteto alumnas Erikas Dovydėnas, Medicinos fakulteto alumnas ir VU Sveikaltos ir sporto centro treneris Lukas Šverčiauskas bei Fizikos fakulteto alumnas Gediminas Chaževskis. Visi VU jėgos rinktinės nariai Big Z (taip vadinamas Žydrūnas Savickas) kvietimu atstovavo Žydrūno Savicko komandai.

Geriausiai varžybose sekėsi Lukui Šverčiauskui, kuris svorio kategorijoje iki 74 kg iškovojo čempiono vardą! Antanas Baida, kuris tokiose varžybose startavo pirmą kartą, po įnirtingos kovos užėmė II-ąją vietą, nusileidęs jėgos trikovės pasaulyje gerai žinomam sportininkui. Tačiau Antanas pagerino visus savo asmeninius rekordus: tiek pritūpęs su 155 kg sveriančia štanga, tiek paspaudęs 100 kg ir atkėlęs 170 kg.

Erikas Dovydėnas ir Gediminas Chaževskis rungėsi kategorijose iki 83 ir iki 93 kg. Sportininkai pasiekė aukštus asmeninius rezultatus ir svariai prisidėjo prie Big Z komandos triumfo komandinėje įskaitoje.

Sveikiname sportininkus ir VU sunkumų kilnojimo rinktinės trenerį Rimantą Cijūnėlį! Pergalingų ir stiprių 2018-ųjų!

Varžybų video akimirkos