Gruodžio 13 dieną Kaune vyko Lengvosios atletikos uždarų patalpų varžybos Z.Šveikausko ir A.Stanislovaičio taurėms laimėti. Tai pirmieji Universiteto lengvaatlečių startai uždarose patalpose šiais mokslo metais, pasižymėję medaliais ir aukštais rezultatais.

20171213 191623

Šuolio į tolį rungtyje čempionu tapo Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto studentas Dovydas Maciukevičius, nušokęs 6,60 m.

Merginų tarpe 300 m bėgime Medicinos fakulteto pirmakursė Kornelija Okunevč užėmė III-ąją vietą, o bėgdama 60 m A finale, finišavo ketvirta, rezultatu 8,03 s. 20171213 192914

Vyrų 60 m bėgime startavo net 67 bėgikai. Greičiausias VU studentų tarpe buvo Matematikos ir informatikos fakulteto studentas Šarūnas Totoraitis, nubėgęs per 7,20 s ir B finale iškovojęs bronzos medalį.

3000 m bėgime varžėsi 16 vyrų, kurių tarpe Filosofijos fakulteto studentas Jaunius Strazdas iškovojo 4-ąją vietą, o MIF alumnas Gediminas Janušis užėmė 6-ąją vietą.

1000 m bėgime Verslo mokyklos pirmakursis Evaldas Luneckas iškovojo 6-ąją vietą tarp 36 dalyvių, įveikęs distanciją pes 2.43,59 min.

300 m bėgime Medicinos fakulteto studentas Artūras Muliarovas iškovojo 5-ąją vietą tarp 38 dalyvių, rezultatu 37,91 s.

Sveikiname visus sportininkus bei jų trenerę doc. Jūratę Armonienę su pasiekimais ir lengvosios atletikos žiemos sezono pradžia.

Linkime gerų sportinių rezultatų ir sėkmingų startų bei pasiekimų moksle 2018-aisiais metais!