Lapkričio 24 d. Vilkaviškio raj. vyko tarptautinis bėgimas, skirtas lietuvių visuomenės veikėjo Jono Basanavičiaus 166-osioms gimimo metinėms paminėti.

visi copykristina

Dalyviai bėgo 5,9 km distanciją nuo J. Basanavičiaus gimtinės - Ožkabalių iki Bartninkų - J. Basananavičiaus mokyklos-daugiafunkcinio centro.

Ypač sėkmingai distanciją įveikė Istorijos f. magistrantė Kristina Zajančkovskaja, kuri tapo I-osios vietos laimėtoja savo amžiaus grupėje ir absoliučioje įskaitoje.

Vaikinų tarpe, jaunimo grupėje III-ąją vietą laimėjo Matematikos ir informatikos f. pirmakursis Dominykas Kaminskas.

Vyrų tarpe absoliučioje įskaitoje greičiausias buvo Filosofijos f. studentas Jaunius Strazdas, finišavęs 4-oje pozicijoje.

Matematikos ir informatikos f. alumnas Gediminas Janušis užėmė 8-ąją, o Verslo mokyklos pirmakursis Evaldas Luneckas - 11-ąją vietas.

20171124 123012 resized20171124 135706 resized

Iš viso bėgime dalyvavo 162 dalyviai. Tai pagarbos bėgimas, kuriame susirenka vis daugiau dalyvių iš Lietuvos universitetų bei mokyklų.

Džiaugiamės studentų bei jų trenerės doc. Jūratės Armonienės rezultatais - visi dalyvavę, pasiekė savo asmeninius trasos rekordus!