DSC 6410

Šį savaitgalį, lapkričio 18 d. Kaune įvyko Lietuvos universitetų studentų kulkinio šaudymo čempionatas, iš kurio VU kulkinio šaudymo rinktinė grįžo su III-iosios vietos taure.

Individualioje įskaitoje puikiai pasirodė Kauno fakulteto 4 kurso studentė Svetlana Klimova, tapusi čempione rungtyje su pneumatiniu šautuvu (PŠ-40).

To paties fakulteto absolventė Justina Ramanauskaitė nugalėjo, šaudant pneumatiniu pistoletu (PP-40). Šioje rungtyje Istorijos fakulteto ketvirtakursė Inga Šildejevaitė užėmė 4-ąją vietą, o Filosofijos f. pirmakursė Emilija Kumpikevičiūtė - penktąją.

Susumavus komandų taškus, pirmąją poziciją užėmė ir čempionate nugalėjo Lietuvos sporto universiteto komanda, o sidabras atiteko vos vienu tašku VU aplenkusiam Aleksandro Stulginskio universitetui.