lssa

Kalendoriniams metams einant į pabaigą, VU Sveikatos ir sporto centras kaip ir kasmet organizuoja 2017 metų geriausių Vilniaus universiteto studentų-sportininkų ir komandos rinkimus.

Kviečiami dalyvauti pasaulio, Europos, šalies čempionatų, kitų tarptautinių varžybų prizininkai ir dalyviai. Bus renkamas aukščiausius sporto rezultatus pasiekusių sportininkų dešimtukas bei geriausia Universiteto komanda.

Visa VU bendruomenė kviečiama išsakyti savo nuomonę, teikiant nominacijos vertus kandidatus. Tai padaryti galite, rašydami siūlomo kandidato vardą, pavardę, fakultetą, kursą, kontaktus bei 2017 metų sportinius pasiekimus el. paštu  iki lapkričio 12 d.

Paskelbus rezultatus, studentai apdovanojami Centro įsteigtomis atminimo dovanomis bei turi galimybę pretenduoti į Lietuvos studentų sporto asociacijos steigiamą geriausio Lietuvos studento-sportininko apdovanojimą.

Ankstesnių metų geriausi Vilniaus universiteto sportininkai:

2016 metų dešimtukas ir komanda

2015 metų dešimtukas ir komanda