visi

Rugsėjo 27 dieną, esant puikiam rudeniškam orui, startavo Vilniaus universiteto tarpfakultetinės Rektoriaus taurės kroso varžybos, kuriose startavo 50 bėgikų iš devynių fakultetų.

Meginos turėjo įveikti 800 m, vaikinai 1600 m distancijas.

DSC 0116Aktyviausiai atstovauti savo fakultetui varžybose susirinko Matematikos ir informatikos bei Medicinos f. studentai. Ir ne be reikalo - komandinėje įskaitoje nugalėjo MIF studentai, II-ąją vietą užėmė Medicinos fakultetas, o III-ąją vietą iškovojo Ekonomikos fakulteto studentai.

Asmeninėse varžybose merginų grupėje laimėjo Istorijos f. 2 magistrantūros kurso studentė, vidutinių ir ilgų nuotolių bėgikė Kristina Zajančkovskaja, įveikiusi distanciją per 3:12.8 min. Antąją vietą iškovojo MIF trečiakursė Emilja Rudytė, trečiąją vietą - MF pirmakursė Kornelija Okunevič.

Vaikinų tarpe nugalėjo triatlonininkas Jaunius Strazdas (Filosofijos fakultetas), finišavęs per 5:39.00 min., II-ąją vietą iškovojo Teisės f. magistrantas Mindaugas Striokas, o bronzos medaliu pasipuošė MIF trečiakursis Šarūnas Totoraitis.mylia

Varžybų pabaigoje studentai taip pat kovojo dėl aukščiausio rezultato, bėgdami VU mylią - 1579 m distanciją (Universiteto įkūrimo proga).

Sveikiname visus bėgikus su puikiais startais ir naujų mokslo metų sporto sezono atidarymu!