Vilniaus universiteto paplūdimio tinklininkai Europoje - antri!

visi

Liepos 25-30 d. Split mieste, Kroatijoje vyko Europos universitetų (EUSA) paplūdimio tinklinio čempionatas, kur Lietuvai sėkmingai atstovavo Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto studentai, 2016 m. geriausia VU komanda išrinkti Lukas Každailis ir Artūr Vasiljev. Kartu su kitais sportininkais iš 13 Europos šalių bei universitetų, žygiavo link prizininkų pakylos ir lemiamoje kovoje 30:28; 21:18 iškovojo sidabro medalius! Šį kartą didesnė sėkmė lydėjo priešininkus, Varšuvos universiteto sportininkus Piotr Ilewicz ir Stanislaw Wawrzynczyk.

lukas

Luko ir Artūr dvejetas EUSA čempionate atrodė galingai - jie buvo neįveikiami savo grupėje, iškovoję tris pergales iš trijų. Pirmajame susitikime vaikinai nesunkiai 2:0 (21-13; 21-17) įveikė Izraelio technikos universiteto studentus Roman Shor ir Alecander Kozon, vėliau - 2:0 (21:16; 21:7) nesuteikė šansų slovėnams Jure Kasnik ir Vasja Plesec, o finaliniame susitikime po atkaklios kovos išplėšė 2:1 (21:12; 19:21; 15:10) pergalę prieš Austrijos universiteto porą Benedikt Kattner ir Mathias Seiser.

Po grupių varžybų burtai lėmė, kad lietuvaičiams pakliuvo rimti konkurentai iš Vokietijos Muncheno universiteto – Tim Noak ir Yannic Beck. Kovoje mūsų vaikinams pritrūko šiek tiek sėkmės – vokiečių duetas buvo stipresnis ir rezultatu 1:2 (26-24; 12-21; 16-18) Lukui ir Artūrui teko pripažinti priešininkų pranašumą bei vėlų šeštadienio vakarą patikrinti kroatus kovoje dėl išlikimo čempionate. Čia Vilniaus universitetas parodė savo charakterį ir 2:0 (21:16; 21:16) išplėšė užtikrintą pergalę.abu

Pusfinalyje mūsų tinklininkai 2:0 (21-16; 21-13) nugalėjo Baltarusijos komandą Dzmitry Abramenka bei Pavel Piatrushka ir laimėjo bilietus į EUSA čempionato finalus.

Sveikiname mūsų stipriąją ir vieningąją komandą bei komandos trenerį Algirdą Bučinską, Universitetui ir Lietuvai iškovojus sidabro medalius!

Šaltinis ir foto: www.lssa.lt

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos