vestaNuotr. Donato Lazausko

Praėjusį šeštadienį, gegužės 13 d. Panevėžyje vyko Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionatas sprinte.

Džiaugiamės, jog mūsų universiteto Medicinos fakulteto studentė Vesta Ambrazaitė savo grupėje (M21) 2.7 km trasą įveikė per 11 min. 22 s. ir tapo čempione!

vesta218423120 656850124516058 6490431155076714860 o
                                                                                                   Nuotr. Donato Lazausko

Čempionate taip pat dalyvavo VU Sveikatos ir sporto centro lektorius Romualdas Kniukšta, kuris savo grupėje užėmė ketvirtąją vietą ir tik 3 sekundėmis nusileido prizininkams, 2.5 km trasą įveikęs per 12 min. 3 s.