Skelbiame SSC užsiėmimų tvarkaraščio pakitimus likusiems 2016/2017 mokslo metams:

• Anticeliulitinė, Aeromix ir Ekstra liekninanti treniruotės (instruktorė Paulina) vyks iki gegužės 25 d. (imtinai) pagal tvarkaraštyje numatytus laikus.
  • Solo Latino treniruotės (instruktorė Katažina) vyks iki gegužės 30 d. (imtinai) pagal tvarkaraštyje numatytą laiką.
  • Nuo birželio 5 d. keičiasi instruktorės Justinos vedamų treniruočių laikai:
    pirmadieniais ir trečiadieniais Sveiko stuburo treniruotės vyks nuo 18:00 val.
    antradieniais ir ketvirtadieniais Kūno dizainas vyks nuo 19:00 val.
    Kalanetikos užsiėmimai nebevyks. Justinos treniruotės vyks iki birželio 15 d.
  • Pilates treniruotės (trenerė Teresė) vyks iki birželio 20 d. (imtinai) pagal tvarkaraštyje numatytus laikus.

fitness wallpaper 10