18489571 656272474573823 5894503199002865715 o

Gegužės 24 d., trečiadienį minėsime Pasaulinę orientavimosi sporto dieną. Lietuvoje orientavimosi sporto karštligę skleis per 10 renginių įvairiausiuose miestuose, o visame pasaulyje jau yra užregistruoti 1185 renginiai 75 šalyse.

Vilniuje traukos centru taps VU Botanikos sodas, kur gegužės 12 d. VU Sveikatos ir sporto centro iniciatyva buvo atidaryta stacionari orientavimosi sporto trasa. Nuo 16:00 val. dalyviai galės ne tik susipažinti su orientavimosi sportu, bet pamatyti gausią sodo augalų kolekciją, kuri yra viena gausiausių Rytų ir Šiaurės Europos regione. Čia bus galima rasti beveik 10 000 skirtingų pavadinimų augalų.

Sodo ir tuo pačiu trasos žemėlapį bus galima įsigyti prie įėjimo, sodo kasoje.

Renginio nuoroda

VU Botanikos sodo direktorius Audrius Skridaila džiaugiasi, kad nuo šiol lankytojai turės unikalų būdą susipažinti su vietove: „Sodas yra didelis, tad gerai, kad atsiras naujas ratas žmonių, kuriuos orientavimosi sporto trasa motyvuos atvykti susipažinti su ir itin reta augalų kolekcija“.

Daugiau apie renginį