Gegužės 6 dieną (šeštadienį) VDU sporto salėje vyko Lietuvos Aukštųjų mokyklų stalo teniso čempionatas, kuriame šauniai pasirodė mūsų universiteto stalo tenisininkai.

Po visą dieną trukusių sunkių ir permainingų kovų, komandinėse varžybose merginos iškovojo sidabro medalius. Komandos garbę gynė Medicinos fakulteto studentės Monika Kapitančukė ir Evelina Žygytė, Komunikacijos f. studentė Gintarė Pečkytė ir Filosofijos f. studentė Ingrida Preidžiūtė.

merginos

Vaikinų komanda, kurią sudarė Teisės fakulteto studentai Paulius Gūra ir Jonas Kniuras, Medicinos f. studentas Kristupas Skarulis ir Teisės f. absolventas Justinas Kukulskis, pasipuošė bronzos medaliais.

Tenisininkams labai gerai sekėsi ir asmeninėse varžybose, kur iškovoti net trys bronzos medaliai – juos iškovojo Monika Kapintačukė, Evelina Žygytė ir Paulius Gūra.

vaikinai