Sveikatos diena 2017

Baneris Sveikatos diena 2017

Jau ketvirtus metus Vilniaus universitete minima Pasaulinė sveikatos diena. Kaip ir kasmet, kviečiame į spalvingus nemokamus renginius (beje, šiais metais prie šventės prisijungia ir kaimynai VGTU). Programa centre, Saulėtekyje ir 'Čiurlionyje':

8TREČIADIENĮ, BALANDŽIO 5 D. - RELAKSACIJOS DIRBTUVĖS

Vokiečių g. 10 (TSPMI): 402 aud., 16:30 - 17:30 val.

Saulėtekio al. 7 (JGMC): 104 aud., 17.00 - 18.00 val.

Praūžus Vilniaus universiteto gimtadieniui kviečiame studentus ir darbuotojus atsipalaiduoti Relaksacijos dirbtuvėse. Praktiškai išmėginkite, kaip turint 15 minučių nuraminti protą ir emocijas, sužinokite, kaip mūsų kūną veikia stresas, kokia yra jo žala ir nauda (taip, nauda!), ir išmokite susikurti savo atsipalaidavimo kampelį.

 

KETVIRTADIENIO PROGRAMA SAULĖTEKYJE

8SVEIKATOS LABORATORIJA

Jungtinis gyvybės mokslų centras, I aukšto vestibiulis, Saulėtekio al. 7 

12-17 val.

JGMC hole įsikūrusioje "laboratorijoje" laukiame visų, kuriems smalsu pažinti savo kūną.

  • Patyrę kineziterapeutai atliks kūno galimybių matavimus (KMI nustatymas, kūno masės sudėties tyrimai (su spec. svarstyklėmis), jėgos, pusiausvyros, ištvermės, širdies pajėgumo testai);
  • Psichologų padedami galėsite atlikti streso valdymo testą (su biologinio grįžtamojo ryšio aparatūra), išbandyti audio-relaksacijas;
  • Medicinos studentai pamokys teikti pirmąją pagalbą;
  • Neurobiologijos specialistai įvertins uoslę, nervinio impulso sklidimą, pakvies išmėginti reakciometrą;
Jungtinis gyvybės mokslų centras, 104 aud., Saulėtekio al. 7 13.30 val. Dr. Donato Noreikos paskaita apie stresą ir biogrįžtamąjį ryšį.

Ar gali technologijos padėti įsiklausyti į savo kūno signalus? Paskaitoje bus pristatytas biologinio grįžtamojo ryšio metodas: jo principai, galimybės ir ribos.
 8ARŪNO GERMANAVIČIAUS PASKAITA "NETIKĖKITE TUO, KĄ GALVOJA JŪSŲ SMEGENYS: VEIKSMINGA DEPRESIJOS PREVENCIJA"
Jungtinis gyvybės mokslų centras, 106 aud., Saulėtekio al. 7  17.30 val.

Į šią atvirą paskaitą kviečiami visi VU bendruomenės nariai ir miestiečiai. Apie depresijos prevencijos būdus ir metodus kalbės VU MF Visuomenės sveikatos instituto ir Psichiatrijos klinikos profesorius Arūnas Germanavičius.

Tiesioginė paskaitos transliacija vyks SSC youtube kanale.

8ATVIRA TRENIRUOČIŲ ZONA
Sveikatos ir sporto centras, Universalioji salė Saulėtekio al. 2  visa diena 7.30 val. Ryto mankšta su šiuolaikinio šokio elementais (Julija Tuleikytė)
19 val. Kūno dizainas (Justina Maslovskaitė)
20 val. Ekstra liekninanti treniruotė (Paulina Launagaitė)
8STALO TENISO DIENA

VGTU Sporto ir meno centras, Saulėtekio al. 28 

VU Sveikatos ir sporto centras, Mėlynoji salė, Saulėtekio al. 26 

16 val.

 

 

17 val. 

VGTU kviečia Vilniaus universiteto darbuotojus dalyvauti Vilniaus miesto universitetų darbuotojų stalo teniso turnyre. Dalyvių registracija - el. paštu iki balandžio 5 d. 16:00 val.

 

Ateikite ir žaiskite stalo tenisą! Nuo 17 val. VU - atvira stalo teniso zona visiems, išmanantiems šį žaidimą arba/ir norintiems pasimokyti bei įdomusis stalo tenisas: žaisime neįprastai - medinėmis (negumuotomis) raketėmis. Užsiėmimą ves Džiuljeta Liepinaitienė.

8ORIENTAVIMOSI TRASOS IŠŠŪKIS
Sveikatos ir sporto centras, stadionas, Saulėtekio al. 26 16 val. Informacija, žemėlapis ir starto vieta - Saulėtekio al. 26
8 REKTORIAUS TAURĖS LENGVOSIOS ATLETIKOS VARŽYBOS

Sveikatos ir sporto centras, stadionas, Saulėtekio al. 26

 17 val.

Pamiškėje įsikūrusiame stadione jūsų lauks tarpfakultetinės lengvosios atletikos varžybos, o 17.40 val. (plius minus 10 min.) kviečiame sudalyvauti VU kilometro bėgime! 

8PAŽINTINĖ PAMOKA-VAKARĖLIS "VGTU KVIEČIA VU ŠOKTI LINDYHOPĄ"
VU Verslo mokyklos renginių salė, Saulėtekio al. 22  18 val.

Ateik ir susipažink su studentais iš kito universiteto šokdama(s)! Atsivesk partnerę arba partnerį, o jei neatsivesi, rasime mes! Susipažintinę pamoką ves mokytojai Tomas ir Julija. 

 

8PENKTADIENĮ, BALANDŽIO 7 D.

NEMOKAMAS SVĖRIMAS KŪNO MASĖS ANALIZATORIUMI 

Jei nespėjote išsitirti savo kūno masės ketvirtadienio Sveikatos laboratorijoje,

kviečiame tai padaryti penktadienį 12-14 val. Čiurlionio g. 21!

 

Pasimėgauti įspūdinga renginių akimirką kviečiame ir iš 2016-ųjų bei 2015-ųjų! 

2016 m. renginio straipsnis

2016 m. renginio nuotraukos

 

2016 m. renginio programa:

Apie renginį

Balandžio 7-ąją visame pasaulyje minima Pasaulinė sveikatos diena. Šią dieną Vilniaus universitete visą bendruomenę kviečiame prisijungti ne tik prie fizinio aktyvumo veiklų, bet ir dalyvauti paskaitose apie sveiką gyvenseną, relaksacijose, pasitikrinti savo sveikatą (fizinę ir psichinę) "Sveikatos laboratorijoje". Dešinėje pasirinkę vieną iš veiklų "zonų", sužinosite, kas vyksta skirtinguose universiteto padaliniuose.

Naujausią šios dienos rengiių informaciją kviečiame sekti facebook'e Sveikatos diena Vilniaus universitete

Sveikatos dienos renginius organizuoja VU Sveikatos ir sporto centras, Filosofijos fakulteto Psichologinio konsultavimo ir mokymų centras, Gamtos mokslų fakultetas,Medicinos fakultetas, Lietuvos medicinos studentų asociacija, pernai metais prisidėjo ir VU Žygeivių klubas. 

 

2015 m. renginio programa

2015 m. renginio nuotraukos

2014 m. renginio nuotraukos

 

 

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos